Horen, zien, zwijgen J.D. Barker

IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge

De film- en televisierechten zijn verkocht aan de makers van Cold Case, Wall Street en The Office

Al ruim vijf jaar terroriseert een moordenaar de inwoners van Chicago. Zijn modus operandi is altijd dezelfde: hij straft zondaars door hun kinderen te ontvoeren. De volgende dag ontvangen de ouders een pakketje met daarin een oor. De dag daarna volgen de ogen. Ten slotte de tong.

Wanneer op het lichaam van een verkeersslachtoffer een -pakketje met een afgesneden oor word gevonden, weet -detective Sam Porter twee dingen: 1) Dit is de moordenaar diehij zoekt, 2) hij heeft 72 uur om het laatste slachtoffer tevinden, de vijftienjarige Emory, voor zij aan uitdroging overlijdt. Op het lichaam van de moordenaar wordt ook een dagboek aangetroffen dat Emorys locatie prijsgeeft. Maar iets blijft aan Porter knagen. Was de aanrijding wel een ongeluk? En is de overleden man inderdaad de seriemoordenaar, of loopt de echte killer nog vrij rond?


De pers overHoren, zien, zwijgen

Een getalenteerde auteur met een heerlijk duivelse fantasie. Jeffery Deaver

Briljant. Gecompliceerd. Psychopathisch. Deze schurk geeft je hartkloppingen. Marc Webb, regisseur van The Office

Een sterk aanbevolen, overrompelende pageturner die zowel schokkend als vermakelijk is. NY Journal of Books

De beste seriemoordenaar sinds Hannibal Lecter. Taylor Elmore, producent van Cold Case

Duistere, meesterlijke spanning. Lee Child heeft zijn gelijke ontmoet. Tosca Lee, auteur van Bloedverwant

Let op, dit is een ebook!
0 van 5
.
MINDBUSZEUS2 : de-kler